Kommenteeri

Andes kellegi kohta hinnangu, saad tema energia endale.

Nii kergesti see käibki energiamaailmas. Teoorias kõlab see lihtsalt ... aga oi, kui raske on seda igapäevaelus jälgida. Ikka ju tahaks väljendada oma arvamust, kasvõi ainult oma peas.

Kuid mida aeg edasi, seda olulisemaks muutuvad kõik meie mõtted ja sõnad, sest see kõik kajab vastu energiatasandil. Andes kellegi või millegi kohta hinnangu, eriti kui see on kriitiline, siis oleme automaatselt ühenduses tema/selle energiaga. See on nagu nabanöör, mis jääb meid ühendama. Kõigepealt liikus koos hinnanguga meie energia sinna ja edaspidi ka sellelt inimeselt meile tagasi. Küsimus on, kas me vajame seda...
Seetõttu ongi kõige olulisem vaadelda ümbritsevat elu neutraalselt - asjad ja inimesed lihtsalt on sellised. Ma ei kritiseeri ega kiida neid, ma suhtun võimalikult suure rahutundega kõigesse. Ainult nii on võimalik luua endale oma reaalsust, ilma et see oleks segatud teiste energiatega.

Näe vaimusilmas (milline ilus sõna eesti keeles) just seda pilti, millisena soovid oma tuleviku näha. Lisades sinna värve ja tundeid, muutes selle nii elavaks kui võimalik. Mida rohkem keskenduda endale - oma mõtetele, oma plaanidele, jälgida omi sõnu ja tegusid, seda kiiremini meie plaanid realiseeruvad. Las teised olla sellised nagu nad soovivad olla.


Proovi end lahti ühendada teiste inimeste energiatest, sellega lood endale valikuvabaduse ja kergema elu. Saa energeetiliselt iseseisvaks!

Lisa kommentaar

Email again: