Filtreeri postitusi

Viha vägi

Tegelesin nädalavahetusel ühe terviseprobleemiga, millesse süüvimisel leidsin, et see saab alguse allasurutud vihast. Kas tõesti ... tahtsin endalt küsida ja kohe lisada, et mina küll praegu kellegi peale vihane ei ole. Just nimelt praegu! Aga kui palju on meie sisse elu jooksul kogunenud väljendamata viha?
Loe lisaks

Ülitundlikkus ja lojaalsus oma suguvõsale

Ülitundliku inimese ehk empaadi erinevatest aspektidest võikski rääkima jääda - see on nii põnev maailm. Mida aeg edasi, koos ümbritseva energeetika muutusega, seda huvitavamaks läheb. Samas ka kohati keerulisemaks, tuleb olla rohkem tähelepanelikum erinevate energiate suhtes.
Üks teema, millele tasub tähelepanu pöörata, on ülitundlik inimene kui suguvõsa mustrite muutja. See on küll nö vabatahtlik roll. Aga kuna tihti on ülitundlik inimene siia maailma sündides valinud ka aitaja rolli, siis kohati võib see üle võlli minna - aitan kõiki ja jäängi aitama. Nii elavaid kui juba lahkunud hingi ning unustan oma elu elamata.
Loe lisaks

Ülitundliku tüdruku soovid

Olen siia kirja pannud soovitused ülitundliku tüdruku emale, kuna järjest rohkem on meie hulgas imelisi lapsi, kes on teistest tundlikumad. Minu teraapiaseansile sattus just üks selline armas ja ülitundlik tüdruk. Temast inspireerituna panin kirja nõuanded selliste laste emadele, et mõistmine ja rõõm kõikideni jõuaks.
Loe lisaks