Kommenteeri

Ülitundlikkus ja lojaalsus oma suguvõsale

Ülitundliku inimese ehk empaadi erinevatest aspektidest võikski rääkima jääda - see on nii põnev maailm. Mida aeg edasi, koos ümbritseva energeetika muutusega, seda huvitavamaks läheb. Samas ka kohati keerulisemaks, tuleb olla rohkem tähelepanelikum erinevate energiate suhtes.
Üks teema, millele tasub tähelepanu pöörata, on ülitundlik inimene kui suguvõsa mustrite muutja. See on küll nö vabatahtlik roll. Aga kuna tihti on ülitundlik inimene siia maailma sündides valinud ka aitaja rolli, siis kohati võib see üle võlli minna - aitan kõiki ja jäängi aitama. Nii elavaid kui juba lahkunud hingi ning unustan oma elu elamata.
Eelnevad põlvkonnad soovivad alati, et armastus liiguks vanematelt edasi lastele. Kui on kuskil takistusi ja kitsaskohti, siis suguvõsa energia eesmärgiks on need kõrvaldada. Kuna lahkunud esivanemate hingedel ei ole enam sellist väge, et midagi muuta, siis tuleb seda ülesannet täita elavatel. Tihti osutub suguvõsa poolt väljavalituks just ülitundlik inimene, kes tänu oma tundlikkusele ja suurele empaatiavõimele kuuleb seda kutset ja vastab sellele.
Ülitundlik inimene on sisemiselt väga tugev, temas on tarkust ja töökust saamaks hakkama erinevate probleemidega. Nii hakkab ta lahendama ka hoogsalt oma suguvõsa teemasid. Kuna ta on selles nii hea, siis tuleb neid teemasid järjest ja järjest juurde. Kuni ... ühel hetkel tuleb väsimus, tüdimus .... muudkui lahenda juba ammu lahkunud inimeste probleeme. Koguaeg vaata selja taha, ole suunaga mineviku poole.
Ülitundliku inimese suurim väljakutse siinses elus on piiride kehtestamine, nii ka selles teemas. Hea on endalt küsida, kas mina soovin seda suguvõsa probleemi lahendada, kas see ammune lugu mõjutab konkreetselt minu praegust elu, palju ma jaksan endast anda, et korrastada suguvõsa mustreid?? Kui tunned, et ei, see pole minu teema, siis jäta see teistele lahendada.
Ülitundlik inimene, sa ei suuda kõiki päästa ega aidata!
Hooli oma eluenergiast ja märka, kui sa oled juba väga palju teinud oma kallite esivanemate heaks.Lisa kommentaar

Email again: